نتایج جستجو برای عبارت :

کنسرت مسیح و آرش

کنسرت سیروس امجدی در شهر همدان برگزار خواهد شد ، زمان حوالی ساعت:13:00برگزار خواهد شد برای اطمینان به رایانه نامه:Smsoleimani74@gmail.comمراجعه فرمایید در ضمن تمام ترک ها رو در کنسرت اجرا خواهد کرد
کنسرت سیروس امجدی پنجشنبه یا جمعه برگزار می شود علاقه مندان در شرکت کنسرت سیروس امجدی می توانند کارهای ایشان دریافت کنند
کنسرت قبلی یاس در تورنتو مخصوص افراد بالای 19 سال بود و افرادی که زیر این سن بودند اجازه ورود به کنسرت یاس را نداشتند. طرفدارانی که زیر 19 سال سن داشتند واکنش نشان دادند و یاس با کنسرت جدیدش برای تمامی سنین اینگونه پاسخ داد.
ادامه مطلب
به تازگی کنسرت جدید خواننده مطرح کشور سوری گردغباز زیادی به پا کرده!
این کنسرت 16 ژوئیه 2018 در ترکیه برگزار شد.
سوری در ازمیر ترکیه مهمان ایرانیان مقیم ترکیه بود.
این کنسرت درسه سانس در کمتر از 24ساعت تمام بلیط های ان فروخته شد!
این کنسرت باعث شد سوری هواداران خود خود را در ترکیه بشناسد والبته به انها 
شناسانده شود.
پایان خبر.
یکی از تفریحاتی که اغلب مردم بسیار علاقمند به آن هستند و باعث شعف و خرسندی میشود، شرکت در کنسرت خواننده مورد علاقه هر شخص میباشد.
در کنسرت این فرصت وجود دارد که فرد از زبان خواننده مورد علاقه خود به صورت زنده موسیقی را بشنود و همراهی کند. 
ادامه مطلب
علیرضا عصار ۲۷ و ۲۸ آذر ماه در تالار وزارت کشور به صحنه می رود.
؛ علیرضا عصار ۲۷ و ۲۸ آذر ماه سال جاری در تالار وزارت کشور به صحنه می رود و این روزها در حال تمرین با اعضای گروه است
این کنسرت با کنسرت های دیگر متفاوت است زیرا قرار است او با یک گروه ۱۶ نفره سازهای زهی و ۲۵ نفر گروه کر به صحنه رود.
بخشی از این کنسرت به اجرای قطعات قدیمی و خاطره انگیز اختصاص دارد و قرار است این کنسرت در فصل های دیگر سال هم برگزار شود تا علیرضا عصار بیشتر با مخاطبان خود
کنسرت شبانه میلاد با اجرای مشترک سیامک عباسی، عماد طالب زاده، روزبه نعمت الهی و سامان احتشامی جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت کنسرت به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
یاس از ایران خارج شد و در همان روزهای اول کنسرت هایی را در کانادا داشت ولی برخلاف محبوبیت زیادی که داشت کنسرتش آنقدر که لایقش بود نبود. البته این سخنانی است که کسانی که دلخوشی از یاس ندارند در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند ولی در هر صورت لایق پاسخ هستند.
ادامه مطلب

به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین دور کنسرت‌ های محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی روز جمعه سیزدهم دی‌ماه  با اجرای آلبوم «حالا که می‌روی» در تالار فدک شهر اردبیل برگزار می‌شود.
این کنسرت‌ها با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» از نهادهای هنری زیر مجموعه سازمان هنری – رسانه‌ای «اوج» میزبان علاقه مندان موسیقی است.
ادامه مطلب
کنسرت شبانه میلاد با اجرای مشترک سیامک عباسی، عماد طالب زاده، روزبه نعمت الهی و سامان احتشامی جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت کنسرت به ادامه مطلب مراجعه کنید. به علت استقبال بالا برای روز ۳۰م تمدید شد.
ادامه مطلب
تصاویر نعیمه نظام دوست در کنسرت ایوان بند به همراه جمعی از بازیگران شرکت کردند و عکس های این مراسم را در اینستاگرامش منتشر کرد.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.
نعیمه نظام دوست به همراه بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی و جمع دیگری از بازیگران و هنرمندان در کنسرت گروه موسیقی ایوان بند شرکت کردند. سایت گهر در این بخش عکسهای نعیمه نظام دوسـت را در کنسرت ایوان بند را منتشر می کند.
عکس های نعیمه نظام دوسـت در کنسرت ایوان بند نعیمه نظام دوسـت
از کمربندی بابلسر به طرف فریدونکنار که میگذری رستوران 4 ستاره(شاید 5 ستاره) میزبان را می بینی که مجلل و به نوعی آبروی استان هست و میزبان جشن ها و مراسمات و مقامات استانی ,کشوری و حتی خارجی است! 
در هتل میزبان گهگاهی "کنسرت" نیز برگزار می شود بر خلاف بابل که اصلا کنسرت برگزار نمی شود و مسئولین شهری  از جمله آیت الله توکل و امام جمعه, مخالفین اصلی آن هستند! 
کنسرت چیز خوبی است !! اگر بابلسر و بابل را با هم مقایسه کنیم خواهیم دید که مردم بابلسر به دل
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
سلام دوستان 
چون خیلیا پرسیدن و ممکنه سوال بقیه هم باشه، گفتم توی پست براتون توضیح بدم
کنسرت آنلاین بی تی اس 18 و 19 آپریل ساعت 6 و نیم صبح تو کانال بنگتن تی وی یوتیوب قابل دیدنه و رایگانه و همون کنسرتای قبلی پسراس
همیشه باید تو ویلایو با پرداخت پول آنلاین میدیم یا اینکه پکیج هاشو سفارش می‌دادیم (البته ما با لینکای توییتر و... میپیچوندیم) اما اینبار کاملا رایگانه
و اینک اونایی ک آرمی بمب ورژن 3 دارن با کنترل از راه دور فعال میشه و جو کنسرت براشو
۲۶۸۵ - «شهرام همایون» سلطنت‌طلب لس‌آنجلسی با افشاگری درباره کنسرت خواننده‌های لس‌آنجلسی در عربستان، گفت: “«شهره آغداشلو» و همسرش فقط برای حضور در کنسرت عربستان از سعودی‌ها نفری 10 هزار دلار پول گرفته‌اند. سعودی‌ها به دستور بن‌سلمان برای شرکت‌کنندگان ایرانی این کنسرت از لس‌آنجلس، جت خصوصی فرستاده بود!”منبع: www.b2n.ir/mzdr138
دانلود فایل اصلی

کنسرت مسیح و آرش پس از سال ها فعالیت در حوزه موسیقی، یکی از پرانرژی ترین کنسرت های حال حاضر ایران است. برادران عدل پرور پس از انتظاری تقریبا ۱۲ ساله، توانسته اند روی صحنه حاضر شوند و با مخاطبان خود دیدار کنند که همین امر خود دلیلی بر شور و اشتیاق هوادارانی است که مدت ها منتظر همخوانی با مسیح و آرش بوده اند.
بلیط کنسرت مسیح و آرش
جهت تهیه بلیط کنسرت مسیح و آرش شما می توانید به سایت های معتبر بلیط فروشی معرفی شده توسط شرکت فرهنگی هنری آراد و یا ن
توجه
متن زیر حاوی کلمات نامناسب هست

اگه روحیه تون کلمات خاک بر سری قبول نمیکنه لطفا این رو نخونین.

مثلا درک نمیکنم
حالا چرا ادم باید حتما کنسرت ابی بره؟

یه جوری ملت توی همه جا ازت میپرسن
وای تو کنسرت ابی و ارش و شهرام شب پره نرفتی؟
واااااااااااااای باید بری ببینی چیه!
واااااااااای نصف عمرت فنا رفته.
بله نرفتم کسکش
نمیرمم

شاشیدم تو صدای ابی

دیوسا
شماها حالا کنسرت ابی رفتین چه گهی شدین؟

اون قدیمیای امریکای گه های گنده تر هم میخورن

و
این دوباره رفت کنسرت جنتر من بازیش گل کرددددددددددددددددددد بزار بیاد خونهه حالیش می کنمممممممممممممخوبه بهش گفتم جاهایه ناموسیتو تو کنسرت نشون ندهههههههههه ولی کو گوشه شنواااااااااااااااا /امشب یه جوری حالیش می کنم که با متانت بره کنسرتشو اجرا کنه بیاد بیرن ^-^

ادامه مطلب
صدابرداری کنسرت
خلاصه این مقاله:
صدا برداری کنسرت، هنری است که افراد زیادی به آن علاقه نشان می دهند. اما یاد گیری این هنر چندان کار راحتی نیست، نیاز به  گذراندن دوره های تخصصی این رشته هنری می باشند. در این دوره ها هنرجویان را به طور کامل با صد برداری کنسرت آشنا می سازند.
صدابرداری کنسرت
دوره های صدا برداری کنسرت :
در دوره های صدا برداری کنسرت، هر فرد هنر جویی با مواردی چون مبانی کاربردی فیزیک صوت، مبانی اکترونیکی و شناخت و کار با انواع بلندگ
این دنیا ی مدال المپیاد، ی کنسرت جولیا پطروس و سه هزار دلار پول بهم بدهکارهپ.ن۱:میخواستم بنویسم کنسرت جولیا پطروس با دوست دختر مهربون لبنانیم بعد دیدم من ک اهل اینجورکارا نیستمپ.ن۲:بعد کنکور یادم بندازید ی مقایسه درمورد کنسرتهای اونا و کنسرتهای ما داشته باشم و ی بخشایی از کنسرت ۲۰۱۶ش روبذارمپ.ن۳:اینکه چرا الان نمیذارم یکیش بخاطره اینه ک درس دارم میخونم ودوم اینکه آهنگه عربی با لهجه لبنانیه و احتمالا عربی‌تون اندازه من خوب نیس(صرفا واسه ش
کنسرت محسن یگانه یکی از بهترین کنسرت هایی خواهد بود که می توانید تجربه کنید. کنسرت های این خواننده محبوب همیشه پر انرژی بوده و می تواند لحظات خوشی را برایتان رقم بزند. در برنامه های این هنرمند  شاهد اجرای گلچینی از آهنگ های خاطره انگیز و ترانه های روز این خواننده خوش صدا خواهید بود.
بلیط کنسرت محسن یگانه
برای تهیه بلیط کنسرت محسن یگانه می تواند به سایت های معتبر بلیط فروشی که معرفی می شوند، مراجعه کرده و صندلی خود را در جایگاه مورد نظرتان رز
کنسرت فرزاد فرزین
فرزاد فرزین، خواننده مطرح موسیقی پاپ کشور، سالهاست که با فعالیت در این عرصه به عنوان یکی از هنرمندان موفق و سرشناس کشور شناخته می شود. کنسرت فرزاد فرزین از گذشته تا کنون با پرفورمنس و نمایش همراه بوده است و این موضوع یکی از ویژگی های اجراهای این خواننده پاپ به شمار می رود. برگزاری کنسرت های نمایشی توسط فرزاد فرزین باعث تمایز وی از کنسرت های دیگر خوانندگان پاپ می باشد.

بلیط کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت های خاص فرزاد فرزین اکثر
گلزار فالش می‌خواند؟
بعد از انتشار بخش‌هایی از کنسرت رضا گلزار یا مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی بحث‌های زیادی درباره فالش‌خوانی و کیفیت پایین کنسرت‌ها مطرح شد.علی پهلوان، سرپرست گروه آریان: نظر کلی من این است که ویدیوهای اینستاگرام منبع خوبی برای اظهارنظر کلی در مورد خواندن یک خواننده نیست، کما این‌که ویدیوهای رسمی منتشرشده از خواننده‌ها هم منبع خوبی نیست، چون می‌شود صدای خواننده را بعد از اجرا با نرم‌افزار کوک کرد یا حتی آهنگ ر
خواب دیدم داریم می‌رویم کنسرت استاد شجریان. من و تو. تمام لب ساحل را روبه دریا صندلی چیده بودند. انگار رفته بودیم کنسرت دریا. انگار شجریان دریا بود. انگار اینجا دریا داشت. عجیب‌تر اینکه هرچه راه می‌رفتیم به صندلی‌مان نمی‌رسیدیم.
من که به شروع کنسرت نرسیده از خواب پریدم اما تو خیال کن یک سن درست کرده باشند درست وسط دریا رو به ساحل. خیال کن شجریان باشد با ارکستر سمفونیک مثلا. خیال کن شجریان جان عشاق بخواند برایمان با صدایی رساتر و قوی‌تر از ه
۲۶۸۲ - «شهرام همایون» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا، با اذعان به ارتباط نزدیکان «ربع پهلوی» با سران رژیم سعودی، گفت: “پشت برگزاری کنسرت‌های اخیر خواننده‌های لس‌آنجلسی در عربستان (که با دستور و در تلویزیون ولیعهد سعودی برگزار شد) «شهریار آهی» از نزدیکان شاهزاده است ... عربستان سعودی، اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی را خریده است...”منبع: www.tiny.cc/mzdr122
دانلود فایل اصلی
دانلود کنسرت امیر تتلو در استانبول 29 مرداد 98
لینک های دانلود به زودی …
توضیحات امیر تتلو
سالن کاملا آمادس و بچه ها ی آونگ دارن همچنان رو نور و صدا و چیزای دیگه بیشتر و بیشتر کار میکنن که پس فردا استانبولو به آتیش بکشیم پسفردا میبینمتون مرسی از آرمین و آونگ برای تلاش بی وقفه شون البته بداخلاقی های منم بی تاثیر نبود ۷۸
لینک دانلود کنسرت
دانلود آهنگ بهنام بانی خواننده های مورد علاقه از‌خواننده‌ های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارد، مرحوم ناصر عبداللهی الگوی وی بوده، که البته ژانرش را عوض کرده است. در میان خواننده‌ های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارد. ثبت رکورد بهنام بانی در ایران یکی از خواننده هایی است که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد و این موضوع در کنسرت های وی نیز به وضوح به چشم می خورد. دانلود آهنگ بهنام بانی با او
حدود یک هفته ی پیش یه کنسرت آموزشی پیانو داشتیم. از این کنسرت ها معمولا سالی یکی دوبار برامون میذارن تا ترسمون از استیج بریزه. ولی جالبی قضیه این جاس که ترس من نه تنها خیلی کم نشده، بلکه هر دفعه احساس میکنم نسبت به دفعه ی قبلی استرس بیشتری دارم:)) به طوری که این دفعه قشنگ داشتم از استرس میمردم:\ و تازه این در حالی هست که ما از مدت های پیش خبر داشتیم و من خودم از بس آهنگمو تمرین کرده بودم دیگه حالم داشت به هم میخورد، و البته حساب کنید اعضای خانواده
آمار خودکشی در این شهر احتمالا بالا خواهد رفت! آخه آقا گلزار اینجا کنسرت دارن چند روز دیگه:)مورد داشتیم پیام داده که توروخدا معصومه برو کنسرت من طاقتشو ندارم اون اونجا باشه ولی تو نری!!!!! :|الان من دوست ندارم برم اصلاااا ،ولی اون طاقتشو نداره من نرم خووووو :)
پ.ن:نخییر! چشمای رنگی خیلی برام عجیب نیست!بابام چشم رنگی بودن و جفت داداشام چشم رنگی هستن! یعنی فکر کن چنین موضوعی فقط جذابیت باشه:| ولی آقا احسان بیاد میرم:))علیخانی:))  ، اجججراشو دوست دارم
اگه سه شنبه ازم میپرسیدن چهارشنبه ساعت هفت شب کجایی احتمالا مبگفتم خونه ولی سر از کنسرت رضا صادقی درآوردم
ساعت چهار پنج بود که احسان بهم پیام داد یه بلیط کنسرت رضا صادقی دارم برای ساعت هفت میتونی بری؟
همین قدر یهویی و اتفاقی
خواستم بگم بعضی وقت ها چه قدر یهویی اتفاق های جالب تو زندگی میوفته و آدم سر از جاهایی درمیاره که فکرشم نمیکرده
صدا بردار کنسرت
خلاصه مقاله
هر کنسرتی برای پخش بهتر صدا در فضای سالن کنسرت، به صدا بردار کنسرت نیاز دارد. اما این صدا بردار باید به حدی حرفه ای باشد. که صدا در خور شان گروه خوانندگان و گروه موسیقی و طرفدارانشان باشد. دوره های تخصصی صدا برداری کنسرت باعث می شود که هنرجویان با استعداد به صدا بردارانی حرفه ای تبدیل شوند.
صدابردار کنسرت
صدا بردار کنسرت کیست؟
صدا برداری فقط به کنسرت اختصاص ندارد، در استودیو نیز هم صدابرداری نقش دارد. ولی به طور کل
وقتی در قعر تاریکی‌ام یا دورافتاده در کهکشان، وقتی به لمس خالصانه‌ی غم می‌رسم، در خلوت تاریک اتاق زیر شیروانی به تماشای کنسرت‌ Imagine Dragons می‌نشینم. کنسرت ریو. شروع می‌کنیم، فریاد می‌زنیم، زمزمه می‌خوانیم و آرام‌آرام گریه می‌کنیم. آن‌لحظه را تماشا می‌کنم که دن رینولدز دراز کشیده روی صحنه‌ی اجرا، دست‌هایش را باز کرده و به آسمان نگاه می‌کند. به‌جای او جمعیت می‌خواند. لبخند عجیبی دارد. سفر روحش در چشم‌ها پیداست. می‌گوید همین امشب می
یکی از دوستان دوره ی ارشدم معاون دبیرستان پسرانه است. به گفته ی ایشان زنگ های تفریح برای بچه ها موسیقی شاد پخش میکند و بچه ها هم از این امر خوشحالند و با نشاط دو چندان ساعت درسی را آغاز می کنند.‌ این جریان سوژه ی خبری یک خبرنگار شد و در این خصوص گزارش و مصاحبه ای تهیه کرد و در پی این گزارش فرد نیکوکاری پیدا شد و ۴۰ بلیط کنسرت امید حاجیلی به این مدرسه هدیه کرد. شب قبل از امتحان دین و زندگی ۴۰ دانش آموز انتخابی و معاونشان لحظات شادی را در کنسرت سپر
استیج آماده - استیج هلندی
نصب و راه اندازی استیج اماده برای مراسم های مختلف کنسرت ها عروسی سخنرانی کنفرانس ها و غیره...
نصب و راه اندازی چند ساعته با حداقل هزینه وبهترین کیفیت
از کارشناسان ما بخواهید
09120634885

استیج آماده استیج کنسرت استیج عروسی اجاره استیج کرایه استیج استیج ارزان قیمت استیج اماده استیج

کنسرت هنرمند پرآوازه مزینان استاد سیدمصطفی جلالی پور...
زمان: دوشنبه ۱۱ آذر، ساعت۲۱:۳۰
مکان: تالار وحدت
همشهریان و همراهان گرامی برای تهیه بلیط می توانند علاه بر مراجعه به سایت ایران کنسرت با حاج علی رضا صانعی مزینانی نیز تماس بگیرند(09121768854)
سایت ایران کنسرت برای خرید آنلاین بلیط
https://www.iranconcert.com
دانلود آهنگ های بهنام بانی
جدیدترین آهنگ های بهنام بانی با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های بهنام بانی

بهنام بانی (زادهٔ ۱۱ مهر ۱۳۶۶، دامغان) خواننده ایرانی است. وی در تابستان ٩٥ با انتشار تک آهنگ «علاقه خاص» (تنظیم: حامد برادران) به شهرت رسید.

شروع فعالیتبهنام بانی پدرش را که نوازنده آکاردئون است، علت گرایشش به موسیقی می‌داند. وى از دوران کودکى علاقه بسیارى به هنر داشت و نزد پدرش تمرین موسیقی را آغاز کرد سپس در دوران نوجوا
عکاسی را دوست دارم. از حدود 7 سال پیش با یک دوربین سایبرشات سونی که خیلی اتفاقی به من رسید در یک هیئت شروع به عکاسی کردم و دنیای بی‌پایان این دریچه دو و نیم و در یک و نیمی ویزور به رویم باز شد و تا الان گریبان‌گیرش هستم. در هر کاری هم که وارد شده‌ام سعی کرده‌ام آدم‌های معروف و کاردرست و همچنین نخاله‌های آن کار را بشناسم. عکاسی یکی از آن شغل‌هاییست که نخاله‌هایش بیشتر از کاردرست‌هایش هستند. خدا را چه دیدی، شاید من هم یکی از آن نخاله‌ها باشم
دیشب شب با شکوهی بود. فوق العاده. چقدر بهم چسبید. قبل از کنسرت با ساجده و مهسا رفتیم یه کافه و حرف زدیمو یه چیزی خوردیم بعدشم که کنسرت بودو جای خود. خیلی خوش گذشت. هرکدوممون داره تلاش میکنیمو راهمونو پیش میبریم. اگه نباشن دلم براشون تنگ میشه. همین اصلا تو کلمه نمیگنجه. دلم میخواد همیشه تو ذهنم بمونه ساز کلهر جانمان. اگه یه روز کر شدم یادآوریش امید بخش باشه برام. دلم میخواد همه کنسرتاشو برم. 
امروز از آ به خ رو تموم میکنم. دیگه وقتش برگردیم سر کار
این روزا بازار کنسرت بسیار بسیار داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود، استیجی که آرزوی خیلی از جوانان و حتی اقشار تحصیل کرده جامعه با مدرک تحصیلی نظیر دکتراست!
بنابر اعلام به ملودی، در این آشفته بازار موسیقی پاپ کشور که هر روز شاهد ظهور خواننده جدیدی هستیم و هر روز آهنگ‌ های جدید با سبک و استایل متفاوتی روانه مارکت موسیقی پاپ کشور می‌شود پول‌های بسیار زیادی خرج می‌شود چه جهت پرداخت هزینه تنظیم کننده، متن ترانه و یا آهنگسازی قطعه جدید و یا صرف ت
سامانه کیش کنسرت در فروردین ماه سال 1397 با رویکردی نو در زمینه رویدادهای فرهنگی و هنری، فعالیت خود را آغاز نمود. فراهم ساختن بستر مناسب جهت خرید آنلاین بلیط رویدادهای فرهنگی و هنری شامل سینما، کنسرت و جنگ های شبانه رویدادهای علمی شامل کنفرانس، همایش و دوره‌های مختلف و همچنین حمایت از حوزه تئاتر از اهداف همیشگی کیش کنسرت می باشد.
ما در سامانه کیش کنسرت تلاش نمودیم تا خرید بلیط سینما، کنسرت و رویدادهای و تفریحی به راحتی هر چه تمام و بسیار سری
کنسرت حسین ملکان با اسپانسری هتل ایرانیان قزوین روز شنبه ۹۸/۵/۱۲ در شهر قزوین برگزار می شود. این خواننده پاپ کشور با کمک انجمن موسیقی استان قزوین کنسرت را اجرا می کند. کنسرت حسین ملکان در سالن ویژه (VIP) کوثر در شهرستان قزوین روی صحنه می رود.
در این کنسرت گلچینی از بهترین آهنگ های خواننده اجرا خواهد شد. کنسرت در روز تولد همین خواننده برگزار می شود. رهبر ارکسر این اجرا فرشید بقایی است. همچنین مدیریت اجرایی این برنامه بر عهده مجید نقدی است.
فعالیت
یه خبر باحال اکسو کنسرت داره
هورااااااااا
خب اره توی ایران نیست اما تو سًول کنسرتشه و اونهایی که از سر خوش شانسی دارن واسه یه ماه دیگه میرن کره بدونن که اکسو کنسرت داره و خرید بلیطش هم از فردا صورت میگیره.و اینکه اکسو داره ام وی جدید میده و من اتفاقی یه عکس از بکهیون دیدم که گریم شده نشسته بود و همه داشتن ازش عکس میگرفتن دقت که کردم دیدم این عکس مال هیچ کدوم از تبلیغ ها یا موزیک ویدیو ها نیست وپی بردم که اکسو آهنگ جدید رو تموم کرده و الان داره و
آهنگ های وی معمولا با تنظیم و مدیریت معین راهبر انجام می گیرد. دانلود آهنگ آرون افشار تمام فعالیت ها این خواننده جوان تحت نظارت شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر هست. بیوگرافی آرون افشار هنرمند و خواننده پاپ از زندگی شخصی آرون افشار اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما وی خواننده پاپ و آهنگساز است که با انتشار آهنگ آرون افشار به نام جانم باش توانست به شهرت برسد. گفتنی است وی متولد شهر شاندیز مشهد می باشد. به گفته او ، وی از دوران کودکی علاقه مند به خوا
بچه که بودم عاشق سیب بودم. هر چی می خوردم سیر نمی شدم. یادمه یه شب توو مهمونی مشغول بازی بودم که چشمم افتاد به آخرین سیب توی ظرف میوه. تا اومدم بِرَم بَرِش دارم یکی دیگه از مهمونا برش داشت! منم اصلا به روی خودم نیاوردم!

چندوقت پیش دلم می خواست کنسرت خواننده ی مورد علاقه مو برم. وقتی رفتم توو سایت فقط یه جای خالی مونده بود. تا اومدم رزروش کنم یکی پیش دستی کرد. منم اصلا به روی خودم نیاوردم!
حالا اگه می بینی من عجله دارم، اگه می بینی من هولم، اگه می
۱) ممکنه شما فکر کنید که خیلی به فکر دوست‌تونید که مرتب یه چیزیو به قصد کمک بهش یادآوری می‌کنید، و برای همین از شنیدن «به خودم مربوطه» بهتون بربخوره. ولی شما احتمالا به این فکر نکردید که شرایط اون رو کامل نمی‌دونید. خودتون رو جاش نذاشتید و شاید اصلا نتونید بذارید. سعی کنید درک کنید که اون حق داره خسته بشه از شنیدن حرفای شما در حالی که به هر دلیل نمی‌تونه عملی‌شون کنه. و با اینکه می‌دونه قصد بدی ندارین، بالاخره یه روز از دهنش می‌پره که: به خ
کنسرت موسیقی کلاسیک هم مثل اکثر رویدادها فاز مخصوص خودش رو داره و البته اینجا نمی‌خواهم بگم دستمال گردن ببندید یا کلاه انگلیسی سرتان بزارید! نه اینجا برخی از اداب حظور در کنسرت رو باهم می‌خوانیم که عمده آن به ما یاد می‌دهد که چه کارهایی دیگران را آزار می‌دهد وبه چه نکته‌هایی باید توجه کنیم.
لباسباید باور کنید که شما به کاخ ناپلئون دعوت نشدید و از طرفی پیکنیک هم نمی‌روید! لازم نیست لباس شما بسیار فاخر و مجلل باشد از طرفی هم یک تیشرت که روی
بعضی کسایی که تهران زندگی میکنن میگن کاش توی یه شهر دیگه بودیم، جایی که انقدر شلوغ نبود، انقدر الودگی الودگی نبود و...و کسایی که شهرای دیگه زندگی میکنن، معمولا دوست دارن مهاجرت کنن تهران به دلیل شغل بهتر، امکانات بهتر و...
من جزو دسته ی دومم، ولی نه برای شغل چون هنوز دغدغه‌شو ندارم؛ بلکه صرفا برای کنسرت های خیلی خوبی که توش برگزار میشه.
بیستو هفتم یوگنی گرینکو میاد تهران(به پیانیست فوق العاده روس؛ اگه میتونید برید از دست ندید) و داغ دلم دوبار
بسم الله الرحمن الرحیم
با شرمندگی، سرافکندگی، ابا و ننگ این مقایسه قابل شنیدن است.
شنیده‌ایم که در دوران امام حسین علیه السلام،
مدینه النّبی،
به مدینه‌ای دیگر تبدیل شده بود.
شهری که مرکز کنسرت‌ها و آوازه‌خوان‌ها و زنان رقاصه شده بود!
یعنی شهری که محل هجرت پیامبر بوده است و سال‌ها رنج و سختی را برای دین الهی به خود پذیرفته بود، در کمتر از پنجاه سال به چنین وضعی تبدیل شد.
زمانی امام حسین علیه السلام شهید می‌شوند که مردم جز ظاهری برای نماز
هیچ وقت خاصی برای موسیقی نذاشتم و آنچنان سمتش نرفتم. می دونم این یه ضعفه ولی خب تا حالا برای رفعش تلاشی نکردم. سه روز پیش انیمه " جنگل پیانو" رو دیدم. هر ثانیه انیمه پره از آهنگ های شوپن. محصورم کرده بود. رفته بودم تو یه خلسه خاصی. یه خلسه شیرین. تموم که شد رفتم دنبال آهنگ هاش و لعنتی من چه دنیایی رو تا حالا نادیده گرفته بودم.
حیفم میاد تنهایی گوش کنم.
اتود انقلابی( می گن موقع اولین بمباران آلمان به لهستان این آهنگ آخرین برنامه پخش شده از رادیو ور
دانلود آهنگ های پازل بند
جدیدترین آهنگ های پازل بند با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های پازل بند

پازل یا گروه پازل شناخته شده با نام پازل بند یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که ابتدا اعضای آن را علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی تشکیل می‌دادند[۱] که در ادامه مهران عباسی از این گروه جدا شد.[۲] این گروه فعالیت خود را از آبان‌ماه سال ۱۳۹۰ شروع کرد. پازل بند در سال ۱۳۹۵ اولین آلبوم خود را منتشر کرده‌است و در تابستان ۱۳۹۶ موفق به ا
خانوادگی؟ بیرون؟
همون یه کنسرت بود و والسلام...
یه جوری افسرده ام که کسی دلش نمیخواد معاشرت کنه بام :) هه...
اسکایپ ریختی آی دیم رو سرچ کن پیدا می کنی
hourieforoughi80
منتظرتم :)
یکم سر در بیار دیگه عه :(
همش که من نباید در بیارم
سر :/
بدوووو :(
اونجا چت می کنیم :)
ریمیکس امید حاجیلی اگه تو دلبری
دانلود آهنگ دلبر امید حاجیلی کنسرت
دانلود اهنگ امید حاجیلی دلبر لایو
آهنگ امید حاجیلی یار یار

دانلود آهنگ امید حاجیلی
امید حاجیلی دلبر کنسرت
دانلود آهنگ امید حاجیلی یار یار
امید حاجیلی باریکلا
ترکیه به دلیل فاصله کم از نظر مسافت و شباهت زیاد از نظر فرهنگ به ایران، گزینه عالی برای مسافرت ایرانیان است. در فصل های مختلف، استانبول دارای جشنواره ها و فستیوال های متعددی است که استقبال کننده زیادی مخصوصا ایرانی نیز دارند و معمولا با آغاز فصل گرما در استانبول آن ها نیز شروع می شوند. الفبای سفر تعدادی از این فستیوال ها به شما معرفی میکند تا با خرید بلیط هواپیما استانبول در زمان مناسب به این شهر تاریخی و دیدنی سفر کرده و از جاذبه های دیدنی و
دانلود آهنگ وقتی دلگیری و تنها از ابی کنسرت
دانلود آهنگ غربت ابی کیفیت 320
دانلود آهنگ وقتی دلگیری و تنها با کیفیت 320

وقتی دلگیری و تنها متن

کلیپ کنسرت ابی وقتی دلگیری و تنها
وقتی دلگیری و تنها آکورد
دانلود آهنگ غربت ابی لایو

وقتی دلگیری و تنها شهرام صولتی
آموزشگاه موسیقی سرنا

آموزشگاه موسیقی سرنا واقع در کرج، فعالیت حرفه ای خود را در سال 1390 با شیوه نوین آموزشی آغاز کرد و در طی این مسیر اساتید حرفه ای را به مجموعه اضافه نموده است که هریک از ایشان در زمینه کاری خود مسلط و به نام هستند.
برای آشنایی با اساتید آموشگاه موسیقی سرنا اینجا کلیک کنید.
علاوه بر اساتید مجرب آموزشگاه سرنا با شیوه های جدید آموزش و استفاده از آخرین متد های روز دنیا و با برگزاری ورک شاپ ها و کنسرت های مختلف توانسته دانشجویان

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید

با
سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه
هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت
آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته
اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب
سینما اریکه ایرانیان
سینما اریکه ایرانیان اسم مجموعه‌ای از سالن‌های سینما و بازی زنده است که در مجتمع فرهنگی - تجاری اریکه ایرانیان بنا شده در شهرک غرب تهران قراردارد . این موسسه که در سال ۱۳۷۹ تأسیس شده است دارنده یک تالار مهم به گنجایش ۸۰۶ نفر و سه تالار کوچک‌تر مجهز به سیستم دالبی است . سالن‌های سینما مجتمع اریکه ایرانیان به صورت طبقاتی در طبقات همکف , نخستین و دوم سازه شده است که به مراد نمایش فیلم و اجرای نمایش زنده 

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب
مصاحبه با گروه موسیقی موفق و محبوب پازل باند  پازل باند گروه موسیقی پرطرفدار در ایران هست که نام های علی رهبری و آرین بهاری را در همه ی ترک های آنان میشنویم. “پازل‌بند” در ذهن مخاطب موسیقی پاپ, بیشتر با تنظیم‌ها و ملودی‌هایی که برای دیگران ساخته بود, شناخته می‌شد. اما همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد, آنها در همان جایگاه نماندند و خودشان وارد فضای خواندن ترانه‌هایشان شدند.   انتشار مجموعه “قایق کاغذی” شروعی بود برای حضور رسمی این گروه در ب
یکی از اقوام دور که پسر جوانی است، کنار من ایستاده بود. سینه زنی که تمام شد متوجه شدم گونه هایش زخمی است. دیده بودم طرفداران برخی از آقایان شبه روضه خوان صورت به آسفالت می کشند! خیلی دلم سوخت. مراسم که تمام شد از او پرسیدم: چه بلایی سر صورتت اومده؟ گفت: بعضی وقتا آدم از فرط عشق متوجه نیست چکار می کنه و ... ما هم نفهمیدیم کی صورتمون زخمی شد؟ برادر کوچکترش پرید وسط حرفش و گفت: دروغ میگه، صورتش رو کشیده به دیوار!! گفتم: عزیزم، امکان نداره یکی از علما ر
نمیدونم توی وبلاگ قبلیم گفته بودم یا نه...احتمالا کسایی که اونجا بودن در جریان کشمکش های من و استاد موسیقیم بودن...سرانجام این کشمکش ها این شد که من از گروه کنار گذاشته شدم..همیشه فکر میکردم اینکه از گروه خط بخورم و توی کنسرت ها نباشم خیلی برام سخت باشه و به نوعی ضعف و افت محسوب شه برام ولی به خاطر رفتار سنگین استادم اون اواخر، وقتی پیشنهاد حذف شدن از گروه رو بهم داد کاملا قبول کردم و یه نفس راحت کشیدم تقریبا میشه گفت شیش ماه یا بیشتره که از گروه

کنسرت دیشب با من بخوان علی رضا قربانی حکایت لحظه های خوب برای گوش هایمان، چشمهایمان و قلب های مان و فریادمان بود و به عنوان یک فمنیست از تک خوانی خواننده زن لذت بردم  و خوب میدانم موسیقی این خاک انحصاراً در اختیار مردان است و این ممنوعیت صدای زن، سلیقه ای بر پایه استدلال عرفی، فرهنگی، دینی بعد از استیلای انقلاب اسلامی است.  در کشوری که بهائی به موجودیت زن داده نمی شود و زن جنس دومی ارائه دهنده خدمات است، هنر او هم سرکوب می گردد. 
ابژه ای که از
موسیقی ایران در چند سال اخیر خواننده های زیادی را به خود دیده است  افرادی که شاید مدتی آمدند و بعد از مدت کوتاهی
از خاطرات پاک شدند .
اما در این بین افرادی بودند که راه خود را پیدا کردند و به سرعت مسیر پیشرفت
را طی نمودند .
محسن ابراهیم زاده جوان با استعداد و خوش صدای این روزهای موسیقی ایران از
جمله افرادی بود که به سرعت پیشرفت کرد و جایگاه خود را در بین هواداران موسیقی
تثبیت کرد .
کنسرت محسن ابراهیم زاده همیشه با شور و هیجان بالایی برگزار می شو
ساز زهی کوبه‌ای موسیقی ایرانی است. فرهنگ دهخدا سنتور را اینگونه بازشناخته‌است: «از سازهای ایرانی به شکل ذوزنقه که دارای سیم‌های بسیاری است و با دو زخمه چوبی نواخته می‌شود. رایج‌ترین نوع سنتور (۹ خرکی) دارای ۷۲ سیم است که به دسته‌های ۴ تایی و در ۱۸ دسته تقسیم می‌شود.
⭕️ دانلود فیلم متری شیش و نیم : HQ (http://2ad.ir/fem60x0c) | 1080p (http://2ad.ir/cC3kFVnv) | 720p (http://2ad.ir/lz6Ht0Y) | 480p (http://2ad.ir/saT3j) | 360p (http://2ad.ir/u637weJ)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
⭕️ دانلود فیلم بمب یک عاشقانه : HQ (http://2ad.ir/jGP9p80N) | 1080p (http://2ad.ir/xPT1qz) | 720p (http://2ad.ir/Gq3Kw) | 480p (http://2ad.ir/mdIy5r) | 360p (http://2ad.ir/p3E1HV2)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
⭕️
دانلود آهنگ زانیار خسروی در آثار زیادی با یکدیگر همکاری کرده و به گفته خودشان روی آثار هم تاثیر گذاشته اند. زانیار خسروی همیشه بر استفاده از نبوغ و ایده های زانیار تاکید کرده و زانیار هم همیشه از تاثیر سیروان در طی کردن مسیر هنری اش گفته است. مادر سیروان و زانیار در بیشتر کنسرت های فرزندانش حضور داشته و به صورت جدی فعالیت های آنها را دنبال می کند. می گویند خود وی نیز از صدای خوبی برخوردار است. دانلود آهنگ زانیار خسروی تردیدی نیست وجود چنین فر

تصاویری از پست صحنه و آماده سازی روز اجرا یکم شهریور 1397
ارکستر پاپ آراد به تنظیم و سرپرستی استاد امیر کریمی
(برای دیدن سایز بزرگ روی تصاویر کلیک کنید)
به گزارش روابط عمومی آکادمی آراد، رسیتال تخصصی سازهای جهانی و اجرای ارکستر پاپ آراد به تنظیم، سرپرستی و رهبری استاد امیر کریمی در روز 1 شهریور 1397 از ساعت 18 الی 20 برگزار شد که با استقبال خوب مردم هنردوست شهرستان شاهین شهر نیز همراه بود، همچنین جمعی از پیشکسوتان عرصه موسیقی و

تصاویری از پست صحنه و آماده سازی روز اجرا یکم شهریور 1397
ارکستر پاپ آراد به تنظیم و سرپرستی استاد امیر کریمی
(برای دیدن سایز بزرگ روی تصاویر کلیک کنید)
به گزارش روابط عمومی آکادمی آراد، رسیتال تخصصی سازهای جهانی و اجرای ارکستر پاپ آراد به تنظیم، سرپرستی و رهبری استاد امیر کریمی در روز 1 شهریور 1397 از ساعت 18 الی 20 برگزار شد که با استقبال خوب مردم هنردوست شهرستان شاهین شهر نیز همراه بود، همچنین جمعی از پیشکسوتان عرصه موسیقی و
دانلود آهنگ بابک جهانبخش کلا بچه دار شدن چه حسی برای شما دارد ؟ بچه دار شدن در کنار تمام سختی هایی که دارد، دانلود آهنگ بابک جهانبخش لذت های عجیبی هم دارد و حس خوبیبه زندگی انسان می دهد؛ مثلا روزهایی که آرتا خانه نیست، دائم حس می کنم که یک چیزی در خانه کم است و آن حس و حال همیشگی وجود ندارد. تابه حال شده برای آرتا آهنگهای بابک جهانبخش کم گذاشته باشید؟ به نظرم پدر بودن این نیست که فقط شما کار کنید و پول دربیاورید و زندگی را بچرخانید. به نظرم پدر
سلام
این فیلم را تازه دیدم. فیلمی که در اسکار 2019 نامزد دریافت چندین جایزه شد.
من این فیلم را دوست داشتم. پر از کنسرت و اهنگ و اشعار رمانتیک بود.
به نظرم لیدی گاکا و بردلی کوپر خیلی خوب بازی کردن. فیلم پر از اشعار خیلی زیباست.
باز هم این فیلم را نگاه خواهم کرد.
دیشب به اصرار مادر جان رفتیم مولودی خانم مداح / مولودی خوان ( چی میگن بهشون ؟ ) یه شعر و در سبک رپ و بر وزن آهنگ زانیار میخوند
بعد هم میکروفون و داد دست یه پسربچه آهنگ آقامون جنتلمنه ساسی مانکن و خوند
بعدشم خودش آهنگ آیریلیق آذری گوگوش و خوند
و من تمام مدت پوکر فیس نگاه میکردم :|
این صفحه دومین مقاله از مقاله تنظیمات کمپین Google AdWords است. در قسمت اول ، در مورد چگونگی نامگذاری و سازماندهی فعالیتهای Google AdWords شما صحبت کردیم. در این بخش ، ما در نوار ابزار تنظیمات AdWords به تنظیمات مکان و زبان خواهیم پرداخت.
تنظیمات موقعیت مکانی Google AdWordsپس از نامگذاری کمپین خود ، اولین انتخاب بزرگ که برای شما پیش می آید انتخاب مکان یا مکانهایی است.موقعیت مکانی Google AdWords
می توانید یکی از حالت های پیش فرض یا یک منطقه خاص را انتخاب کنید. همچنین می تو
یوهوووووو بالاخره بلیط کنسرت کلهر جانمان را خریدیم. خیلی خووووووشحالم که این بار شد.  با ساجده و مهسا مطمئنم خیلی خوش میگذره. بی صبرانه منتظر اون شبم از ذوق در پوست خود نمیگنجم. بعد از مدتها استرس گرفته بودم پای لپ تاب نشسته. یاد انتخاب واحدا افتادم که مصیبتی بود بعضی وقتا. الان کاملا همه کرختی و بی حسیم رفت. خیلی خوشحالم. 
,
ھاى گاییز^^انیونگ ھآسیوو
خبراى داغ دارم^^
پسرا الان تو تور سپیکینگ یورسلف توی ریاض~.~عربستان ھستن ،،،دیشب ک شب جمعه بود کنسرت داشتن،،،آھنگاى مثل بپسھ ،،،نات تودى،،،ىوفوریا وینگز و اوووووووووو کلی آھنگ خوندن و خلاصه
گل کاشتن
ى خببببببررر
تولد جیمین بود دستو جیغو ھوووررررا
فایتینگ بنگتن بویز
ھنوز عربستاننن.آخر کنسرت عربى حرفیدننننن مثلا تهیونگ گفت افضل آرمی.....بھترینن آرمیا و ھوپم شکرا کفففتتتتتتتت@@کوفتتون شھ

جیغ

درستش این بود که تو یه سالن چندهزارنفره واسه ملت کنسرت اجرا می‌کردم نه این که کل شب رو با تِی واسه در و دیوار آشپزخونه چهچهه بزنم و برقصم، آخرشم واسه تشویق خودم دست و سوت بلبلی بزنم!
[پاچه های شلوار گُل‌گُلی مامان‌دوز را پایین می‌کشد و پشت‌چشم ‌نازک‌کُنان از آشپزخانه خارج می‌شود]
گفت از تنهایی نمی ترسی؟
گفتم احساس تنهایی نمیکنم. ولی جمع گاهی خسته م میکنه و نیاز دارم بخزم در خودم تا سکوت بهم آرامش بده.
مامان و مریم و منصوره دوشادوش هم ده سال تلاش کردن کمکم کنن از رستوران و سینما و کنسرت و سفر و خرید به تنهایی _و بدون حضور دیگران هم_ لذت ببرم.
اونچه به زحمت آموختم نقطه قوت بزرگی شده که آغوش آرامش بخش من هست.
خب ددیم دعوت کرد که این چالشو بدم ~¿~
۱. اتاقمو اون مدل کاغذ دیواری که میخوام بزنم 
۲. فن ساین و کنسرت برم 
۳. آلبومای از زمان دبیوت تا آخرین آلبوم رو تمام ورژناشو داشته باشم
۴. دنسر شم 
۵. ددی و مامیمو ببینم 
۶. یه دفعه از نزدیک رامتینو بزنم ()
۷. اتاقمو از زیر بنا مرتب کنم
۸. سرویس اتاق خوابمو عوض کنم
۹. یه عاالمه کیک بستی و نوتلا بخورم ...
۱۰ . با دوستام برم بیرون

بنگ‌بنگ‌کن
بنگ‌بنگ‌کنی که در ۲ روز برگزار شد~! همتون لذت بردید؟
ممنون از همه آرمی‌هایی که با تکان دادن آرمی‌ بمب‌هاشون در اتاقشون خوش گذروندن!
# بنگ‌بنگ‌کن # کنسرت بی‌تی‌اس در خانه 
# در خانه بمانید بنگ‌بنگ‌کن 
# هر گوشه هرجا بنگ‌بنگ‌کن # همراه ما باشید
دانلود آهنگ آرون افشار به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ آهنگهای آرون افشار از خوانندگان جوان موسیقی پاپ ایران که آثارش طی ماه‌های اخیر با مدیریت  دانلود آهنگ آرون افشار هنری معین راهبر با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده تصمیم دارد روز بیست و نهم دی ماه سال جاری تازه ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کند. دانلود آهنگ آرون افشار طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته قرار است در این کنسرت که توسط موسسه آوای
﷽                
♥️جدید ترین موزیک ها 
اخبار موسیقی 
تکست موزیک
موزیک ویدئو 
کنسرت
آرامش بخش و نوستالژی
برگزیده های موسیقی
عکس نوشته
ریمیکس و سیستم

@avasokoot
               ✦••┈❁♥️❁┈••✦
مارا در شبکه های مجازی دنبال کنید...♥
سلام دوستان
داشتم فکر میکردم که بعد این همه مذاکره با امریکا و اروپا که از اولش هم معلوم بود به کجا ختم میشه، و این همه دولت براش وقت و هزینه گذاشت و به مردم وعده سیب و گلابی و آب آشامیدنی میداد، چجوری از رای و اعتماد مردم سوءاستفاده کردن و این اوضاع بد اقتصادی رو به مردم تحمیل کردن به جای این که برای رونق تولید و اشتغال زایی چاره ای پیدا کنند.
البته همه مشکلات به خود مردم برمیگرده، میپرسی جچوری؟
چون مردم بین بهتر شدن اوضاع اقتصادی و اجرای کن
لیبرالها در دو‌ دهه گذشته بخش عمده فضای فکری و ذهنی طبقه متوسط را مصروف مسائل فرهنگی کردند. آنها موفق شدند مسائل فرهنگی را به مساله مرگ و زندگی طبقه متوسط جدید ایران تبدیل کنند. آنها از مسائل فرهنگی افساری ساختند و پایگاه سیاسی شان را از طریق آن به اسارت و کنترل خود در آوردند.
 به همین علت، این جمله حسن روحانی که رییسی اگر بیاید پیاده روها را زنانه مردانه میکند برای تغییر سرنوشت انتخابات و‌تسریع بسیج اجتماعی پایگاه رای لیبرالها کافی بود. ل
در زندگی به جایی رسیدم:
اصلا حوصله گوش کردن به شاهین نجفی رو ندارم حتی بگو یه اهنگشو (قبلنا هم به جز دو تا اهنگ بقیه شو دوست نداشتم ولی الان حدود یه ساله که حوصله اونها رو هم ندارم)
حوصله کامبیز حسینی رو نارم اصلا، مینیمم شش ماه میشه
حوصله مسود بهنود
ابی 
مبی و... 
اصلا
از اول هم نفهمیدم ملت چرا میرن کنسرت ابی؟! 
ابی چی داره؟!
ابی یه خواننده میان مایه هست که نصف ترانه هاش چرت و پرته.
دارم به همه آهنگ ها و همه شعرهایی فکر می کنم که باید برام می خوندن و نخوندن
به همه عشق ها و احترام ها و محبت هایی که سزاوارشون بودم ولی نگرفتم
فکر می کنم 
فقط فکر می کنم 
و می دونم دیگه به روزگار قبل بر نمی گردم

×ویدئوهای کنسرت های این روزهای حامی و نیما مسیحا رو می بینم و علاوه بر کیف و عشق و بغض، غرق میشم توی نوستالژی هام. غرق ترانه هایی که خودم برای خودم می خوندم!

× هرکسی را آزمون هاییست و خطاهایی
همانطور که می گویند و می خواهند زندگی کن ،
سلام دوستان
داشتم فکر میکردم که بعد این همه مذاکره با امریکا و اروپا که از اولش هم معلوم بود به کجا ختم میشه، و این همه دولت براش وقت و هزینه گذاشت و به مردم وعده سیب و گلابی و آب آشامیدنی میداد، چجوری از رای و اعتماد مردم سوءاستفاده کردن و این اوضاع بد اقتصادی رو به مردم تحمیل کردن به جای این که برای رونق تولید و اشتغال زایی چاره ای پیدا کنند.
البته همه مشکلات به خود مردم برمیگرده، میپرسی جچوری؟
چون مردم بین بهتر شدن اوضاع اقتصادی و اجرای کن
این نوجوونی هم داره می‌گذره. انگار هیچ‌وقت قرار نیست برم کنسرت خواننده مورد علاقه‌م و بغلش کنم بعد شبو تا صبح خوابم نبره. 
ولی یه شب با موتورم میزنم بیرون و با سرعت زیاد میرونم. درحالی که باد لای موهام می‌پیچه، احساس میکنم به هیچ‌جا تعلق ندارم. اون شب حسابی مست میکنم و ال اس دی میزنم. پسر مورد علاقه‌مو میبوسم و از H نشان هالیوود بالا میرم. آخه من ارتفاع رو دوست دارم، و پرواز رو بیشتر.
و... بعدش دیگه نمیدونم قراره چه اتفاقی بیفته.
..::هوالرفیق::..
انگار که همین دیروز باشد، صحنه‌اش کامل جلوی چشمانم هست. با شهریار1 ویدئو کنسرت گروه آریان را میدیدیم؛ در یکی از آهنگ‌هایی که اجرا کردند کریس دی‌برگ (Chris DeBurgh) هم در جمع‌شان بود و یکی از آهنگ‌های معروفش2 را می‌خواندند. توی یکی از آهنگ‌ها حرکت دست گیتاریست گروه، به همراه ژست نشستنش و آرامشی که هنگام تک‌نوازی داشت همه‌ی وجودم را تسخیر کرده بود. اگر بگویم آن قطعه...
ادامه مطلب
کنسرت استاد شهرام ناظری! 
هنوز تو اوجم! 
خدایا این آدم چققققققدر هنرمنده 
ماشاءالله 

عطار :) عطططار ^____^ 
الان قلبی قلبی ام
الان احساس می کنم خودم وسط قعسه سینه ام وایستاوم و دارم می رقصم .
آخه دو آهنگ آخری که اجرا کرد نوستالژی کودکی های من بود 
فکر کن! اشک تو چشمم جمع شد! که من تو سالن نشسته بودم و از خشکی چشم داشتم بیچاره میشدم! :) 
بچه بودیم و رادیو روشن بود و صدای تو می اومد 
خدا حفظتون کنه 
یه سره می گفتم ماشاءالله 
ماشاءالله ♡♡
به به 
چه شب
اگر قرار بود فقط یک ارزو برای شب تولدم داشته باشم قطعا این بود من را برداری و ببری کنسرت خانگی مهرداد و پویاشک نداشتم قطعه ای از وجودم برای همیشه جا میماند همان گوشه ای که نشسته بودیم و آکاردئون و ویلن گوش میدادیم و دستم را دور دستت حلقه کرده بودم و یواشکی به مژه های پلک راستت نگاه میکردم ...

نیم بوت مردانه vista (قهوه ای) قیمت: 75,000 تومان
 خانه/اخبار بازیگران/کنسرت پرویز پرستویی وعایشه گل جوشکناخبار بازیگرانبیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجیخواننده و بازیگران ترکیهعایشه گل موضوعات داغ
کنسرت پرویز پرستویی وعایشه گل جوشکن اشتراک گذاری
فیس بوکتوییتر 
User Rating: 4.52 ( 63 votes)
67/ 100امتیاز سئو
 دانلود آهنگ پرویز پرستویی و عایشه گل این صدای منه اهنگ تیتراژ پایانی مطرب درواقع کاور یکی از موزیک های ترکیه ای به نام آه بنیم جانیم عایشه گل می
فیلم : { judy }
جودی فیلمی که در سال 2019 کاندیدای اسکار شد.فیلمی با موضوعیت بیوگرافی اما در قالب یک داستان. می گفتند که از نظر اسکار ویژگی های لازم را برای انتخاب شدن داشت.فیلم روایتگر زندگی جودی گارلند هست،خواننده و بازیگر هالیوودی که از دو سالگی روی صحنه رفت و همه با فیلم { جادوگرشهر از} شناختنش. جودی یکی از هزاران بازیگری هست که به دستور کمپانی و هالیوود باید همیشه حواسش به خودش و فرم هیکلش باشد.یکی از بزرگترین آرزوهای جودی در دوران نوجوانی خور
شما به کنسرت طبیعت دعوت شده اید
.
اجرای سوپر برنامه حرفه ای دره نوردی در منطقه زیبای تنگ رغز داراب (عروس دره های ایران)
.
پیمایش تنگه فوق العاده رغز، همراه با هیجان فرود از آبشارهای متعدد و پرش در حوضچه هایی با آب های فیروزه ای در دل صخره های باشکوه 
.
رفت از بندرعباس: پنجشنبه ۹۸/۰۴/۱۳ ساعت ۱۱
برگشت به بندرعباس: جمعه ۹۸/۰۴/۱۴ حدود ساعت ۲۴
.
ادامه مطلب
درباره افسردگی مردم یزد به اندازه کافی گفته اند و شنیده ایم. ماجرای ایجاد شائبه درخصوص افسردگی مردمان یزد، تا آنجا پیش رفت که استاندار سابق یزد نیز به آن واکنش نشان داد و سخنانی جنجالی به زبان آورد. با توجه به آنکه رسانه ها به اندازه کافی به این موضوع پرداخته اند، و با یک سرچ ساده می توان خیل اخبار و اطلاعات را در اینباره به دست آورد، از طرح آن می گذریم. اما به تازگی خبر رسیده که قزوین هم مردمانی افسرده دارد! همانها که خبر افسردگی قزوینی ها را
دانلود آهنگ بابک جهانبخش چون کاری که ساخته می شود باید دلی باشد نه بیزینسی بدون پشتکار ترانه ای سروده نمی شود آهنگهای بابک جهانبخش پشتکار، تلاش و شناخت مخاطب را رمز موفقیتش در عرصه موسیقی دانست و گفت:باید عاشق کارت باشی تا بتوانی اثری ماندگاری در موسیقی به ثبت برسانی و این نه به پارتی نیاز دارد و نه پول. وی افزود:در مسیر خوانندگی ام نه پدر پولداری داشتم و نه حمایت مالی خاصی شدم و فقط از حمایت معنوی خانواده بخصوص پدرم برخوردار بودم که به من پش

سوار تاکسی می شوم. بحث داغ نرخ کرایه های جدید می شود ...راننده هام در این مواقع طبق معمول انگار دست روی داغ ترین بخش دلشان گذاشته باشی نطقشان باز می شود و از مشکلات استهلاک ماشین و قطعات گران و ترافیک و بیماری روحی شان و شاید هم توی دلشان از قیمت جنس! می نالند ... دلم برایشان می سوزد... او هم دلش برای نسل ما جوان ها ... می گوید از ما که گذشت ... امیدوارم شما جوان ها زندگی بهتری را تجربه کنید ... می گفت می خواهی کسی را نفرین کنی بگو "ایشالا راننده تاکسی ب
کنسرتی که دیشب رفتم صرفا برای کمی شادی و جیغ و داد بود الحق بدم نبود
راستش اولش که رفتم دیدم همه نوجوونن یکم به خودم فحش دادم که آخه دختر کی به پیشنهاد دختر دایی ۱۵ سالش میره کنسرت ولی دیگه بعدش گفتم رها کن و لذت ببر حالا که اومدی
کلا همه دبیرستانی بودن پسر بچه ی کناریم که گمونم نهایت ۱۲ سالش بود پشت سرم چند تا دختر و پسر دبیرستانی نشسته بودن دخترا نگران امتحان عربی فرداشون بودن و یکی از پسرا داشت توضیح میداد که چرا از تیزهوشان اخراجش کردن چی ش
اقا یه اتفاق خوب قراره بیفته. یکشنبه ی دیگه یه نشست تو دانشگاهمون هست که قراره آیدین رحیمی پور آزاد بیاد ، در مورد عکسها و کتاب ها. دانشگاه هم که به من نزدیک شده راحت میرم میام :دی خیلی ذوق دارم براش خب میخوام ببینم چجوریه و چی میشه. منو این همه خوشبختی محاله :دی اون از کنسرت که جور شد. این از نشستی که قراره برگزار بشه و توسط یه ادم درست حسابی.خب ادم خوشحال میشه دیگه. 
کتاب رو از صبح تا حالا کلی خوندم الان پدر سرگیم. امشب تمومش میکنم. 
دانلود آهنگ پازل بند دنیام شدی رفت
دانلود آهنگ جدید پازل بند دنیام شدی رفت با دو کیفیت 128 و 320
Download Music Puzzle Band Called Donyam Shodi Raft With Tow Quality 128 – 320

حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم
مینوسیم امضا میکنم میمونم
عاشقی سخته خودم میدونم
تو کاریت نباشه بی سرتو بذار رو شونم
از خودم کم میکنم که بهت اضافه شه
تو نباشی هرچی که میخواد بشه اصلا بذار بشه
در میام تو روی هرکی که بخواد یه جوری با تو بد بشه
دنیام شدی رفت واسه قلب من بمون تا رو به راه شم
آب و جارو کن منو که سر ب

وب سایت ایران بلیت  یکی از معتبرترین سایت های فروش آنلاین انواع بلیط می باشد که به شما امکان خرید بلیط های کنسرت، جنگ شادی، تئاتر، انواع برنامه های ورزشی، تورهای گوناگون و همجنین امکان رزرو انواع بلیت های هواپیما، قطار و اتوبوس را می دهد. شما با استفاده از سایت ایران بلیت به سادگی و سرعت به کلیه امکانات سایت دسترسی پیدا کرده، ویدئوها، عکس ها و قیمت ها را مشاهده نموده و بلیط مورد نظرتان را در تاریخ دلخواه و با تخفیف های ویژه رزرو نمایید.
دانلود اجرای زنده آهنگ امروز میخوام بهت بگم سیروان خسروی
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی امروز میخوام بهت بگم ورژن اجرای زنده صحنه ای(کنسرت) از سیروان‌خسروی (اجرا شده در کنسرت تهران) با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از سایت رادیوجوان
آهنگساز، تنظیم، میکس و مسترینگ و خواننده: سیروان خسروی | سبک آهنگ: عاشقانه دلتنگی و احساسی | ترانه سرا: ترانه مکرم
دانلود اجرای زنده آهنگ سیروان‌خسروی ام
با دو تا دیگه از دوستام و مامانم رفتیم مراسمش.جالبه که دوستای نزدیک اون زمانش هیچکدوم نیومده بودن.برای خودمم عجیبه واقعا.این دوستم همکلاسی دبیرستانم بود و همون موقع هم باهاش چندان ارتباطی نداشتم.این چند سال هم کلا ازش بیخبر بودم.نمیدونم چرا واقعا شایدم به خاطر فشارهایی که گاهی رومه کنترل نداشتم روی خودم.رفتیم اونجا و کلی توی بغل خالش گریه کردم.کلی همونجا گریه کردم و چشمم که به عکسش میوفتاد گریم بیشتر میشد.هیچوقت گریه هام دست خودم نبوده.هیچ
الیاس یالچینتاش در روز هفتم ماه مارس سال 1989در خانواده ای پرجمعیت در شهر ارزنجان  در منطقهآناتولی شرقی ترکیه به دنیا آمده است. او چهار برادر و یک خواهر دارد که خود آخرین فرزند خانواده است.و خواهرش یک نوازنده ی گیتار است.تحصیلات ابتدایی خود را در ارزنجان به اتمام رساند و در سن یازده سالگی با خانواده به استانبول مهاجرت کردند.و به دلیل علاقه ی شدید به هنر نوازندگی و خوانندگی ادامه تحصیل نداد و تا مقطع دبیرستان در آنادولو کوچوک چکمجه تحصیل کرد.ا
دانلود آهنگ های محمد علیزاده
جدیدترین آهنگ های محمد علیزاده با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های محمد علیزاده

محمّد علیزاده (زادهٔ ۲۳ دی ۱۳۶۰) خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است.
فعالیت هنریاولین آلبوم رسمی محمد علیزاده با نام همخونه در سال ۱۳۸۷ منتشر شد که آهنگ و تنظیم این آلبوم توسط امیر حسین سرگزی انجام شده‌است. این آلبوم نتوانست محمد علیزاده را آنطور که باید معرفی کند، چندین سال پس از انتشار ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها